Tento úzký model lyžařské boty s šířkou 98 mm a vysokou flexí 120 nabízí maximální pohodlí i vynikající výkon díky legendární technologii Hawx Feel.
Bota je vyrobena pomocí Prolite technologie společnosti Atomic, která umožňuje co nejtenčí profil s vyztužením jen v klíčových, namáhaných oblastech, což přináší mimořádnou stabilitu a pevnost.
Vnitřní botička Mimic Platinum je tepelně tvarovatelná a přesně se přizpůsobí individuálnímu tvaru nohy.
Další možnosti přizpůsobení zahrnují:
Power Shift pro nastavení náklonu dopředu
Cuff Alignment pro nastavení bočního náklonu komínu
Cantable GripWalk Grip Pads pro bezpečnější chůzi
Jazyk s adaptivním systémem přizpůsobení (AFS) je posuvný, takže se dokáže přizpůsobit různým tvarům nohy a výškám nártu. Elastická přední část vnitřní botičky 3D Stretch Toe Box poskytuje větší komfort pro prsty, zejména v oblasti palce.
Tato lyžařská bota nabízí snadné nazouvání a vyzouvání a zajišťuje maximální ovladatelnost lyží. Je ideální pro silově vybavené lyžaře, kteří požadují pevné a výkonné boty pro náročné lyžování na sjezdovce i mimo ni.
Specifikace:
Flex: Hard (120)
Šířka skeletu: 98 mm
Vnitřní botička: Mimic Platinum, tepelně tvarovatelná
Technologie: Prolite, Power Shift, Cuff Alignment, AFS jazyk
Podrážky: Cantable GripWalk Grip Pads
Hmotnost: 1,780 g (velikost 26-26.5)
Kompatibilita s vázáním: Gripwalk, MNC, MN
Sezóna: 2024
Terén: Sjezdovka, All Mountain
Pohlaví: Unisex