Dynafit Speed Insulation Vest W je lehká a funkční dámská vesta bez kapuce, navržená pro aktivní pohyb na horách, skialpinismus i každodenní nošení. Kombinuje výbornou tepelnou izolaci, nízkou hmotnost a vysokou prodyšnost, takže se stane ideální izolační vrstvou pro všechny sportovní i volnočasové aktivity v chladném počasí.
Tato vesta využívá inovativní syntetickou výplň ze 100% recyklovaného polyesteru, která napodobuje strukturu prachového peří, ale je odolnější vůči vlhkosti a snadná na údržbu. Díky tomu hřeje i za mokra, rychle schne, je hypoalergenní a lze ji bez problémů prát v pračce.
Vnější materiál s vodoodpudivou úpravou DWR chrání před větrem i lehkými přeháňkami, zatímco boční strečové panely z fleecu zajišťují volnost pohybu, přizpůsobivost a efektivní odvod vlhkosti od těla. Atletický střih vesty umožňuje pohodlné vrstvení pod bundu nebo přes první vrstvu.
Parametry
- Určení: dámská izolační vesta bez kapuce
- Střih: atletický (Athletic Fit)
- Izolace: 100% recyklovaný syntetický materiál (polyester)
- Vnější materiál: vodoodpudivý a větruodolný nylon
- Boční panely: strečový fleece pro volnost pohybu a prodyšnost
- Kapsy: 2 přední kapsy na zip
Konstrukce a technologie
- Recycled Synthetic Insulation – výplň napodobující prachové peří, udrží teplo i při vlhkosti
- Wind & Water Resistant Fabric – lehká ochrana před větrem a sněhem díky vodoodpudivé úpravě DWR
- 4-Way Stretch Panels – boční strečové zóny pro dokonalé přizpůsobení a volnost pohybu
- Moisture Management – vynikající odvod potu pro suchý komfort i při vysoké zátěži
- Packable Design – snadno sbalitelná konstrukce, ideální do batohu na túru
- Athletic Fit – střih optimalizovaný pro aktivní pohyb a vrstvení
Dynafit Speed Insulation Vest W – lehká, teplá a snadno sbalitelná vesta, která tě udrží v pohodlí a suchu při skialpu, túrách i každodenních outdoorových dobrodružstvích.