E-Explorer: uživatelsky přátelská e-trekkingová kola od LAPIERRE
Do práce, na nákupy, na jednodenní nebo delší výlety – E-Explorer s asistovaným pohonem Bosch nabízí široké spektrum využití. Rámy s nízkým nástupem významně usnadňují nasedání a sesedání.
Kompletní výbava pro každou příležitost
Elektrokola LAPIERRE nejsou jen o snadnějším šlapání – jsou tu, aby každé vaše použití bylo pohodlné. Proto jsou vybavena komponenty navrženými pro každodenní použití:
- integrované přední a zadní osvětlení
- přední a zadní blatníky
- stojánek
- pneumatiky s reflexními proužky pro větší bezpečnost
- ergonomická řídítka a gripy
- nosič s univerzálním systémem MIK s nosností 25 kg
Vzpřímená poloha poskytuje komfort pro záda i lepší výhled na cestu, což vám umožní lépe vidět a předvídat překážky na silnici. Maximální povolená celková hmotnost je 130 kg.
Řada E-Explorer zahrnuje čtyři specifikace s nízkým nástupem, které se liší výkonem motoru, kapacitou baterie a dalšími komponenty:
E-Explorer 5.5 Low: Vstupní model s motorem Bosch Performance line (75 Nm) a baterií Powertube 540Wh.
E-Explorer 6.5 Low Nabízí vylepšený motor Bosch Performance line PX (90 Nm), ale stále používá baterii 540Wh.
E-Explorer 7.6 Low Využívá motor Bosch Performance line PX (90 Nm) a vyšší kapacitu baterie Powertube 600Wh.
E-Explorer 8.8 Low Špičkový model s nejvyšší kapacitou baterie Powertube 800Wh a motorem Bosch Performance line PX (90 Nm). Je vybaven teleskopickou sedlovkou s odpružením a zdvihem 75 mm, ovládanou dálkovou páčkou XLC SP-X23 Remote lever. Tato funkce výrazně usnadňuje manipulaci s kolem při stání nebo nastupování a vystupování.